Language
Main menu

Podzimní výzdoba

Posted by KK on

Ať už jste příznivci Halloweenu nebo ne, pojďte si s námi vyzdobit pokoj nebo kancelář veselou dekorací, která vám rozjasní podzimní dny. A zapojte i děti, bude to zábava :-)

Pojďte si s námi hrát. Budete potřebovat papír a tužku (na šablony), kusový nebo metrový filc - nebojte se barev, je z čeho vybírat :-), pěnovou gumu známou jako moosgummi, nůžky (menší ostré nůžky budou praktičtější), lepidlo, vlasec nebo silnější niť (provázek) a pokud si chcete udělat zápichy do truhlíku, také špejle a hlavně velkou chuť tvořit :-)

Na papír si nakreslete podzimní, nebo halloweenské motivy - netopýry, strašidýlka, listy nebo dýně. Vystřihněte jako šablonu.

Překreslete šablony na materiál a vystřihněte. Typ materiálu volte podle použití. Na závěsné dekorace volte lehčí materiál jako je moosgummi, na zápichy do truhlíků naopak silnější. My jsme se rozhodli zavěsit si podzimní dekorace pod strop, volili jsme tedy moosgummi a tenčí filc. Vystřihli jsme si dostatečný počet listů a lístečků všemožných barev a velikostí.

Nezapomněli jsme na dýně, dvoubarevného efektu dosáhnete slepením dvou vrstev moosgummi k sobě :-)

Všechny tvary jsme v různém pořadí navěsili na tenčí vlasec. Protože jsou materiály měkké, je to jednoduché . Navlékněte vlasec na jehlu, prošijte tvar skrz a zajistěte uzlíkem, aby se tvary nesesunuly na jednu hromadu. Nakonec jsme vše zavěsili pod strop tak, aby dekorace nepřekážela (zavěste dostatečně vysoko) a aby nám všem dělala po celý podzim radost :-)

A protože máme rádi i netopýry, vystřihli jsme si jich pár, nalepili jsme jim očka vystřižená z bílého filcu a už se na nás dívají oknem :-) Na netopýry jsme použili silnější filc, aby krásně drželi tvar

Pokud si chcete ozdobit truhlík, nebo květináč, nalepte lísteček, strašidýlko nebo jiný tvar na kolíček, nebo na špejli.

Máte radost ze své podzimní výzdoby? Podělte se s námi na našem Facebooku.

Krásné podzimní tvoření :-)

Searching...